Sipariş Takibi ve Ardından
Sipariş Takibi ve Ardından

SİPARİŞ TAKİBİ

Kulogluayakkabi.com'dan vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı telefon numaranızdan size ulaşılacak ,  ürününüzün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edilmiş olduğunu öğrenebilirsiniz.

Siparişiniz size ulaşmadan önce herhangi bir nedenle, siparişinizi iptal etmek istiyorsanız, kulogluayakkabi.com Müşteri Hizmetlerini  iletişim telefonlarımızdan arayabilir veya bilgi@kulogluayakkabi.com adresinden sipariş numaranızı ve iptal nedeninizi belirterek siparişinizin iptal talebini iletebilirsiniz.

SİPARİŞİM NE ZAMAN ULAŞIR?

Sipariş  verdiğinizden itibaren  her türlü bilgi girişiniz editör birimimizce kontrol edilerek onaylanmaktadır.. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir.

Siparişiniz en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Kargoya verilen siparişle ilgili tarafınıza telefon açılarak bilgi verilmektedir.

Cumartesi günü 15.30'dan sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınmaktadır. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Ürün stokları sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında tükenebilmekte yada nadirde olsa ürün teminlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. 

SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALIRKEN

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

GARANTİ KOŞULLARI

Kulogluayakkabi.com'dan aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

DEĞİŞİM / İADE KOŞULLARI VE TALEP FORMU

* Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızı da içeren bir dilekçe ve iade formu ile iade ediniz.

* Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

* Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

* Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örneğin orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından, ya da iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir.

* Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün KulogluAyakkabi.com'a ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

*Kulogluayakkabi.com, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

CAVELLO GOSSİ İNNA AYAKKABI KULOĞLU AYAKKABI MUYA SPOR NIKE
SCOOTER
  Kurumsal Kategorilerimiz İçerikler Bize Ulaşın  
  Anasayfa
Hakkımızda
İletişim
İndirimli Ürünler
Bayan
Erkek
Çocuk
Çanta ve Aksesuar
Bakım Ürünleri
Satış Sözleşmesi
Gizlilik
Teslimat
Sipariş Takibi
İptal ve İade
Adres : Merkez Çarşısı No:122 D:52 Akhisar / Manisa

Telefon : +90 236 414 17 02
bilgi@kulogluayakkabi.com
 
Copyright © 2017 Kuloğlu. Tasarım ve ProgramlamaTasarım ve 
                Programlama