Teslimat - Kargo - Ödeme
Teslimat - Kargo - Ödeme

TESLİMAT, KARGO
Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye'nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Kulogluayakkabi.com‘ dan yapılan tüm gönderilerde adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır. Kargo şubesinden teslim alınmak istenen siparişler kabul edilmemektedir. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

Kulogluayakkabi.com‘dan yapılan alışverişlerde, aksi belirtilmez ise, kargo ücreti müşteriye aittir.  Alışveriş işlemi bitmeden, ödeme bilgileri sayfasında siparişinize ait kargo ücreti gösterilmektedir.

* Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili Kuloğlu Ayakkabı sizi arayacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.


ÖDEME İŞLEMLERİ

Web sitemizde ödeme işlemleri , Havale EFT, Kargo ile Kapıda nakit yada Kargo ile kapıda kredi kartı şeçenekleriyle yapılmaktadır. Havale ile yaptığınız alışverişlerde, siparişiniz, sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçtiği andan itibaren işleme konmaktadır. 5 iş günü içinde hesaba geçmeyen havale siparişleri geçersiz sayılmaktadır.

ÜCRETLER VE KDV

Kulogluayakkabi.com'da satışı yapılan ürünler KDV dahil fiyatlarıyla görüntülenmektedir.

CAVELLO GOSSİ İNNA AYAKKABI KULOĞLU AYAKKABI MUYA SPOR NIKE
SCOOTER
  Kurumsal Kategorilerimiz İçerikler Bize Ulaşın  
  Anasayfa
Hakkımızda
İletişim
İndirimli Ürünler
Bayan
Erkek
Çocuk
Çanta ve Aksesuar
Bakım Ürünleri
Satış Sözleşmesi
Gizlilik
Teslimat
Sipariş Takibi
İptal ve İade
Adres : Merkez Çarşısı No:122 D:52 Akhisar / Manisa

Telefon : +90 236 414 17 02
bilgi@kulogluayakkabi.com
 
Copyright © 2017 Kuloğlu. Tasarım ve ProgramlamaTasarım ve 
                Programlama